عکس طرح
بسمه تعالی
بنیاد ملی نخبگان قصد دارد در راستای رشد و شکوفایی بیش از پیش مستعدین عزیز کشورمان، برای چهارمین سال متوالی طرح شهید احمدی روشن را برگزار نماید. در این طرح مستعدین با راهنمایی و مدیریت یکی از اساتید خبره طی ۹ ماه به صورت گروهی برای حل یکی از مسائل کشور قدم برخواهند داشت. مستعدین در طی دوره با توجه به عملکرد خود، طبق شیوه نامه از اعتبار ماهیانه برخوردار می شوند و می توانند در انتهای دوره تا سقف ۱۰۰ امتیاز از فعالیت نخبگانی در طرح کسب کنند.
دانشجویان گرامی استان های قابل انتخاب در فرم زیر با داشتن یکی از شرایط زیر میتوانند در فراخوان ثبت نام کنند:
  • برگزیدگان جوایز تحصیلی سال 98-99
  • برگزیدگان جوایز تحصیلی سال 97-98 در صورت دانشجو بودن در سال تحصیلی جاری
  • دانشجویان کارشناسی با معدل بالای ۱۷
  • دانشجویان تحصیلات تکمیلی با معدل بالای ۱۸
برای آشنایی بیشتر با طرح حتما به مطالعه دفترچه مسائل مطرح شده در این دوره بپردازید تا بتوانید ۵ مسئله را به ترتیب اولویت انتخاب نمایید. اساتید خبره پس از بررسی رزومه های متقاضیان هر طرح و در صورت نیاز انجام مصاحبه، به تشکیل گروه های خود می پردازند. لذا تعیین اولویت ها از سوی شما برای پذیرش در گروه موثر خواهد بود. در کنار تکمیل مشخصات فردی لازم است با مراجعه به سامانه رزومه ساز اقدام به ایجاد رزومه نموده و لینک آن را در فرم ثبت نام ارسال فرمایید. توجه داشته باشید که لینک رزومه با کپی کردن آدرس از مرورگر ایجاد نمی شود بلکه گزینه مخصوص به خود را دارد.
با توجه به درخواست متقاضیان استانهای مختلف مهلت ثبت نام در چهارمین دوره طرح شهید احمدی روشن در سامانه فوق تا تاریخ 19 آبان ماه 1398 تمدید شده است.


مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.